تماس با دفترارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد

پرتال دانشجویی

اساتید و کارکنان

سيستمهاى مكانيزه

درخواست کارگاه

فراخوان طرح هاي پژوهشي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور

به استحضار ميرساند نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور دومين فراخوان طرح هاي پژوهشي خود را در 12 عنوان موضوعي به منظور برآورد نيازهاي پژوهش كاربردي و توسعه اي و دستيابي به راهكارهاي سنجيده براي حل مسئله منتشر كرده است. لذا پژوهشگران و علاقه مندان ميتوانند پيشنهاد هاي خود را تا 10 مهر ماه سال 99 از طريق سامانه مديريت طرح هاي پژوهشي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور به نشاني : https://rpm.iranpl.ir ارسال نمايند و يا با شماره 22429918-021 داخلي 114 تماس حاصل  فرمايند

اولويت هاي پژوهشي اداره كل آموزش و پرورش استان خراسان رضوي

ضمن گرامي داشت آغاز سال تحصيلي جديد در راستاي اهداف زير نظام ارزشيابي و پژوهش سند تحول بنيادين آموزش و پرورش و به منظور حل چالش ها، اولويت هاي پژوهشي اداره كل آموزش و پرورش استان خراسان رضوي اعلام ميگردد. لذا خواهشمند است اساتيد و پژوهشگران علاقه مند و فعال ، پروپوزال هاي خود را در وب سايت گروه تحقيق و پژوهش استان به نشاني http:\\ptta.razavi.medu.ir منوي خدمات پژوهشي، بخش اولويت هاي پژوهشي 98 ارايه فرمايند.لازم به ذكر است مهلت ارسال پيشنهاده پژوهشي حداكثر تا 5 آبان ماه سال 98 و شيوه ارسال آن از طريق ايميل به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ميباشد. جهت كسب اطلاعات بيشتر با شماره 05138440921 تماس حاصل نماييد.

فراخوان طرح نوآورانه و مبتكرانه سازمان فاوا شهرداري

 

 

 

سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري مشهد فراخوان طرح هاي هاي نوآورانه و مبتكرانه خود را اعلام نموده است. لذا پژوهشگران علاقه مند به مباحث ذيل نسبت به ارائه پروپوزال مربوطه از طريق سايت http://mrdm.Mashhad.ir  اقدام فرمائيد.

  1. ساخت دستگاه تقویت کننده سیستم رادیویی
  2. طراحی و ساخت کابل گرم کن
  3. مهندسی معکوس دمپر آرتیکولیشن
  4. مهندسی معکوس فیلتر کمپرسور                         

براي كسب اطلاعات بيشتر ميتوانيد با شماره هاي طرح های پژوهشی : 36006140 - 051  طرح های نوآورانه : 36006128 - 051 تماس حاصل فرماييد.

اولويت هاي پژوهشي آستان قدس رضوي

با توجه به اهميت راهبردي مطالعه، پژوهش و كسب دانش لازم مبتني بر شرايط روز جهاني در جهت رفع نيازها و مسائل، بهرمندي از ظرفيت علمي محققان در حوزه و دانشگاه براي همكاري در زمينه اجراي طرح هاي پژوهشي با عناوين زير در دستور كار اين مركز قرار گرفته است و به همين منظور از علاقه مندان به اجراي طرح هاي پژوهشي مرتبط دعوت به همكاري مينمايد تا با دريافت فرم پروژوزال و درخواست شرح انتظارات طرح پيشنهادي تحقيق (RFP) حداكثر تا پايان مهرماه نسبت به تكميل و اعاده آن اقدام نمايند. طرح هاي پيشنهادي پس ار بررسي در كارگروه تخصصي ذيربط و انتخاب مجري منجر به قرارداد خواهد شد. 

ادامه مطلب

اولويت هاي پژوهشي شركت آب منطقه اي خراسان

اولويت هاي پژوهشي سال 1397 شركت آب منطقاي خراسان به اطلاع ميرسد. لازم به ذكر است ليست عناوين و فرم هاي پروپوزال، از طريق مراجعه يه سايت اين شركت به آدرس www.khrw.ir (بخش تحقيق و پژوهش و مديريت دانش )  در دسترس ميباشد.پژوهشگران محترم ميتوانند پس از بررسي عناوين و RFP مربوطه،فرم پروپوزال تكميل شده را به همراه مدارك ذيل حداكثر تا پايان وقت اداري روز سه شنبه 1397/07/10 به گروه تحقيقات كاربردي اين شركت  ارسال نمايند.

ادامه مطلب

طرح پژوهشي مركز امور بين الملل آستان قدس رضوي

مركز امور بين الملل آستان قدس رضوي جهت بهره برداري از ظرفيت محققان در حوزه و دانشگاه طرح پژوهشي با عنوان " فقه ديپلماسي زيارت" در دستور كار قرار داده است. لذا از كليه اساتيد،پژوهشگران و علاقه مندان به اجراي طرح هاي پژوهشي را كه سابقه فعاليت در حوزه پژوهش هاي مرتبط دارند دعوت به همكاري مينمايد تا با دريافت فرم پروپوزال و درخواست شرح انتظارات طرح پيشنهادي تحقيق(RFP)حداكثر تا تاريخ 25 شهريورماه نسبت به تكميل واعاده آن اقدام نمايند

ادامه مطلب

  • 1
  • 2